Gianna Apostolski je jednim videom iznenadila gledatelje showa Tko to tamo pjeva, u kojem je jedna od panelistica. Na Instagram profilu showa objavljen je njen razgovor s Lukom Nižetićem, također panelistom, gdje je između ostalog otkrila da joj Gianna inače nije pravo ime.
"Ja sam se zvala Danica, po pokojnoj babi Danici, ali meni je to tako starinsko ime i bezveze mi je, uopće ne paše za moj karakter. Ja sam lijepo otišla i dala sam sto kuna, onda kad su bile (Bog im da pokoj) blažene kune. Platila sam sto kuna i sad sam Gianna", rekla je kroz smijeh.
"Koliko često guglaš samu sebe?" pitao ju je ranije Nižetić. Gianna mu je odgovorila da to ne radi prečesto, ali da je jednom prilikom na taj način uspjela i zaraditi. "Našla sam jedan članak u kojem su pisali o nekoj ženi koja uopće nije Hrvatica nego je strankinja, a stavili su moju sliku", opisala je Gianna, rekavši kako je dobila tužbu protiv autora članka.
U komentarima se prva javila Andrea Šušnjara, koja je bila gošća panelistica u jednoj od ranijih epizoda. "Sijaj zvijezdo Danice", napisala je uz emoji srca. I nekolicina drugih stavila je isti emoji, dok je jedna zabavljena komentatorica poručila: "Ludi sto gradi."
Podsjetimo, ranije se Nižetić pojavio u jednoj od objava Alke Vuice, još jedne panelistice. Vuica je kao najavu nove epizode objavila niz fotki sa seta showa, no većini je pažnju privuklo njeno lice, koje ih je zabrinulo izgledom. "Žena uopće ne sliči na sebe", "Draga Alka, što je s licem?", "Dobra šminka ili?", "Photoshop?", "Tko je ovo?", pisala je nekolicina.
>>Alka Vuica objavila fotku s Lukom Nižetićem, mnogi zabrinuti: "Što joj je s licem?"