SHAKIRI niti najmanje nije dobro sjelo kada je netko od njezinih obožavatelja uočio novu djevojku njezina bivšeg Gerarda Piquea, Claru Chiu Marti, u Zoom intervjuu koji je dao dok je bio u svom domu 2021. godine.
Page Six tvrdi kako je kolumbijska pjevačica zbog toga posve shrvana, što i ne čudi jer ta informacija razotkriva kako je bivši nogometaš, čiju je karijeru obilježilo igranje za španjolskog prvoligaša Barcelonu, bio s novom odabranicom dok je još bio "sretnoj vezi" sa Shakirom.
Osim toga, Pique i Clara snimljeni su u domu koji je Shakira tada, još ništa ne znajući, dijelila sa svojim dugogodišnjim životnim partnerom s kojim ima dvoje djece.
Izvor je tom američkom mediju rekao kako je pjevačica "slomljena" nakon što je shvatila da se ta žena očito osjećala kao doma u kući koju su oni dijelili sa svojom djecom, sinovima Milanom i Sashom. Shakira je u tom trenutku, dok je bio vođen sporni intervju, bila na putu s njihovim sinovima.
"Za nju je poražavajuće saznanje da je ta afera trajala puno dulje nego što je mislila", tvrdi izvor Page Sixa.
Pique i Shakira objavili su da se rastaju u lipnju prošle godine, nakon 11 godina zajedničkog života. Živjeli su zajedno u Barceloni osam godina, no pjevačica je odlučila s djecom preseliti se natrag u Miami. Shakira je razlaz od Pique opisala kao "nevjerojatno težak" u intervjuu za Elle u rujnu prošle godine.
"Teško je govoriti o tome, pogotovo zato što još uvijek prolazim kroz sve, i zato što sam javna osoba pa stoga naša rastava nije kao neke druge koje nisu pod lupom javnosti kao naša", rekla je.