Severina je prijateljici Vedrani Vasić na Instagramu uputila emotivnu čestitku povodom rođendana.
Objavila je njihove fotografije i napisala citat Đorđa Balaševića.
"'Ali, postoje u nama neke neprevodive dubine... Postoje u nama neke stvari neprevodive u reči, ne znam...'. Pa ako nije znao Đole, kako da ti ja opišem naše godine prijateljstva?" napisala je pa dodala:
"Možda s rečenicom 'Bilo je časno i čast je što si moja prijateljica'. I tako, eto ti sretan rođendan, ludo jedna. Volim te." Osim što su prijateljice, Severina i Vedrana su i suradnice.
U komentarima se javila i Andrea Čermak, snaha generala Ivana Čermaka, s kojom je Severina nedavno bila na Maldivima. "A bez crne bela ne bi vredela, sretan ti od srca", napisala je, također citirajući Balaševića.
Severina je nekoliko dana uživala na Maldivima s Čermakovom snahom.
"Dobro društvo, dobre knjige, omiljeni parfem, more, sunce, pijesak... A lipog li života. Nas dvije since 2001.", napisala je Severina u opis objave s Andreom.
Andrea je bila kuma na vjenčanju Severine i Igora Kojića, a Severina je također bila kuma njoj na vjenčanju s Hrvojem Čermakom. Sa suprugom Hrvojem Andrea je u braku od 2005. godine i imaju troje djece. Već godinama žive u Münchenu.
Prije nekoliko godina šuškalo se da su Severina i Andrea zahladile odnose. Priče je potaknulo i to što je Severina u jednom trenutku obrisala neke njihove zajedničke fotografije s društvenih mreža. Srpski mediji pisali su da se Severina s kumom posvađala u istom periodu kad su nastali problemi s obitelji Igora Kojića. Međutim, Severina i Andrea pokazale su da je s njihovom prijateljstvom sve u redu nakon što je pjevačica objavila njihovu zajedničku fotografiju s proslave svog 50. rođendana.