Drago Ćosić s bosanske televizije opet briljira: "Vedooo, oko moje plavo..Ljubavi moja..."

Screenshot: Youtube

MARJAN MIJAJLOVIĆ, tvorac legendarne kovanice "Bosanski dijamant", ali i brojnih drugih bisera koje urla derući si ionako hrapavi glas dok prenosi utakmice Bosne i Hercegovine, "raju" ispred televizora zabavlja najnovijom provalom.

Nakon što je u povijest ušla njegova ljubav prema Edinu Džeki, prenoseći prijateljsku utakmicu Slovenije i BiH iz Ljubljane, pokazao je koliko mu je srcu prerastao Vedad Ibišević.



Napadač Stuttgarta zabio je prvi gol za goste (koji su pobijedili 3:0),  na što je Mijajlović "načisto poludio" od ljubavi:

"Vedoooo, oko moje plavo, pa nećeš ti nas iznevjeriti. Vodi Bosnaa... Pjanić asistira, centrira, a Vedo glavom zabija. Petnaesti gol Vedada Ibiševića za reprezentaciju. Ma, ljubaviii..." urlao je Mijajlović i tako si osigurao još malo youtube slave u regionu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.