Hajduk petardom u zagrebačkom predgrađu krenuo u obranu Kupa!

HAJDUK je na gostovanju kod niželigaša Kustošije slavio s uvjerljivih 5:1 i tako izborio osminu finala hrvatskog Kupa!

Ispromašivao se branitelj naslova u prvih pola sata, a zatim je u dvije minute riješio pitanje pobjednika. Najprije je u 38. Bukva ubacio, a glavom domaćeg vratara Vladića svladao Jonjić. Minutu kasnije je ponovno asistent Bukva, strijelac Kouassi.

Kiš je u 56. minuti iskoristio sjajno dodavanje Andrijaševića i pogodio domaću mrežu za 0:3, a zatim se u strijelce upisao i Andrijašević preciznim udarcem s desetak metara.

Poraz Kustošije je ublažio Ljuboja pet minuta prije kraja. Ipak, do kraja susreta "Bijeli" su uspjeli zabiti i peti pogodak. Maloku je u sudačkoj nadoknadi postigao prvijenac u Hajdukovom dresu.