Slavlje za kraj: Beckham u posljednjoj utakmici za LA Galaxy osvojio drugi naslov MLS-a

LA GALAXY osvojio je MLS ligu! U finalu je momčad Davida Beckhama slavila 3:1 protiv Houstona.

Beckham i društvo odigrali su loše prvih 45 minuta što je iskoristio Houston i poveo u 44. minuti preko Calen Carr. Drugo poluvrijeme pripalo je Galaxyju. U 60. minuti izjednačio je Gonzalez nakon sjajnog ubačaja Juninha. Pet minuta kasnije momčad iz LA-a je povela iz jedanaesterca koji je realizirao Landon Donovan. Konačan rezultat postavio je Robbie Keane iz novog jedanaesterca u 93. minuti.

Galaxyju je ovo četvrta titula u povijesti, a druga zaredom. Od momčadi iz Los Angelesa oprostili su se Beckham, Donovan i Juninho.