Bivši hrvatski reprezentativac u debiju u Turskoj primio pet golova

U PETOM kolu turske Super lige Galatasaray je s 5:0 pregazio Rizespor. Na vratima gostujuće ekipe stajao je bivši hrvatski reprezentativac Ivo Grbić, kojem debi u dresu turskog kluba sigurno neće ostati u dobrom sjećanju. U prvom nastupu nakon što je došao na posudbu iz Sheffield Uniteda Grbić je primio čak pet golova.

Galata je u prvom poluvremenu vodila 2:0 golovima Davinsona Sancheza i Abdulkerima Bardakcija, a u nastavku zabijali su Gabriel Sara, Dries Mertens i Baris Alper Yilmaz. Ipak, Grbić je s četiri obrane najbolje ocijenjen igrač (6.6) svoje momčadi prema SofaScoreu, što najbolje govori kako je igrala momčad Rizespora. Golove pogledajte na OVOM linku.

Grbić je ranije ovog tjedna završio posudbu iz Sheffield Uniteda, u kojem je primio 32 pogotka u 11 nastupa. Zanimljivo, Grbić je i u Engleskoj primio pet golova u prvom nastupu. Tada je protivnik bio Brighton.