Bjelica: Hvala na podršci, fokus na sljedeću utakmicu

DINAMO je u 8. kolu SuperSport HNL-a u subotu pobijedio Lokomotivu na Maksimiru 5:1. Momčad Nenada Bjelice, kojemu je ovo bila prva utakmica nakon povratka u Dinamo, povela je u 13. minuti golom Martina Baturine, a na 2:0 je u 34. minuti fantastičnim golom iz slobodnog udarca povisio Bruno Petković.

Treći gol zabio je Arijan Ademi u 51., dok je počasni gol za goste upisao Dinamov igrač na posudbi Luka Vrbančić u 54. minuti. Raul Torrente je u sudačkoj nadoknadi zabio čak dva gola za konačnih 5:1.

Bjelica je tako u svom drugom debiju na klupi Dinama prekinuo crni niz zbog kojeg je otkaz dobio Sergej Jakirović. Podsjetimo, Dinamo je prethodno remizirao s Rijekom te izgubio od Bayerna, Hajduka i Slaven Belupa. Nakon utakmice Bjelica je poslao poruku navijačima putem Facebooka: "Hvala vam svima na podršci! Tri boda i fokus na sljedeću utakmicu."