Boris Krčmar i Marina Letica su europski prvaci u elektronskom pikadu

EUROPSKO PRVENSTVO u elektronskom pikadu od 8. do 14. lipnja održava se u španjolskom Benidormu, gdje nastupa 16 muških, 14 ženskih i sedam juniorskih reprezentacija. U ponedjeljak je održano pojedinačno natjecanje, a do prvih mjesta u muškoj i ženskoj konkurenciji došli su Boris Krčmar i Marina Letica.

Krčmar je u finalu muške konkurencije pobijedio sunarodnjaka Romea Grbavca 2:0 (3:0, 3:1) i tako došao do pete europske titule, dok je Grbavcu pripalo odlično drugo mjesto. Letica je, pak, došla do svojeg drugog europskog zlata, koje je, kao što je vidljivo na snimci, emotivno proslavila.

Krčmar je najbolji hrvatski pikadist, a Letica je bila rukometašica

Krčmar je najbolji hrvatski pikadist, koji je na prošlom Svjetskom prvenstvu u Alexander's Palaceu došao do trećeg kola i ondje izgubio od fantastičnog Garyja Andersona. Krčmaru je to bio jedan od najvećih uspjeha u karijeri s obzirom na to da je riječ o najvećem turniru u pikadu.

Letica je bivša rukometašica Trešnjevke i Zaprešića, a pikadom se bavi desetak godina.

Boris Krčmar je prvak Europe🏆🇭🇷🎯 Romeo Grbavac viceprvak🥈🇭🇷🎯

Boris Krčmar je prvak Europe🏆🇭🇷🎯 Romeo Grbavac viceprvak Europe🥈🇭🇷🎯 Bravo oba👏👏👏👏👏 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

Objavljuje Hrvatski pikado savez u Ponedjeljak, 10. lipnja 2024.