Derbi u Podgorici prekidan i tribine pražnjene zbog vrijeđanja supruge Zvezdinog asa

Screenshot: Arena Sport

CRVENA ZVEZDA pobijedila je Budućnost u Podgorici 75:73 u derbiju regionalne košarkaške lige. Dramatičnu pobjedu gostima donio je Miloš Teodosić slobodnim bacanjima 22 sekunde prije kraja. No junak pobjede gostiju je Nemanja Nedović, koji je u drugom poluvremenu postigao 20 poena, od čega čak četiri trice u zadnjoj četvrtini.

Nedović je tako na Budućnosti iskalio bijes zbog onoga što su mu radili navijači tog kluba. Naime, utakmica je dva puta prekidana zbog njihovih uvreda na račun Nedovićeve supruge. Prvi put su joj skandirali pogrde nakon što je Nedović grubo faulirao Alena Omića, a drugi put nakon što je pogodio tricu. To možete pogledati OVDJE i OVDJE

Oba puta su nakon uvreda navijača Budućnosti suci prekidali meč, a nakon drugog prekida naredili su djelomično pražnjenje dvorane. Prije toga su suci naredili da se iz dvorane izbaci i Željko Drčelić, predsjednik Upravnog odbora Zvezde.