Dinamu je ostalo još pet utakmica u Ligi prvaka. Jedna bi mogla biti ključna

U TREĆOJ utakmici ovosezonske Lige prvaka Dinamo je na gostovanju u Austriji upisao pobjedu protiv RB Salzburga rezultatom 2:0. Pobjedu Dinamu donijeli su Sandro Kulenović golom u 49. minuti, a to mu je bio ukupno deseti ove sezone, te Bruno Petković u 84. minuti. U anketi vas pitamo da ocijenite trenera Nenada Bjelicu i igrače Dinama.

Dinamo je ovom pobjedom došao do ukupno četiri boda nakon tri kola i sada je bolje plasiran čak i od Bayern Munchena koji ga je u prvom kolu deklasirao s 9:2. Podsjetimo, u prošlom kolu Dinamo je remizirao s Monacom na Maksimiru. Zahvaljujući ova četiri boda, Dinamo se trenutno nalazi na 22. mjestu koje vodi u nokaut-fazu.

Svoju sljedeću utakmicu Dinamo igra 5. studenog u slovačkoj Bratislavi protiv Slovana. To bi mogla biti ključna utakmica u borbi za mjesto među najbolje 24 ekipe koje će osigurati prolaz.. Procjenjuje se da će osam ili devet bodova biti dovoljno za prolazak dalje, a Dinamo bi pobjedom u Slovačkoj stigao do sedmog boda četiri kola prije kraja natjecanja.