Dramatičnu pobjedu Gorice s tribina pratila njena četiri bivša trenera

GORICA je pobijedila 2:1 Slaven Belupo u Velikoj Gorici u utakmici osmog kola SuperSport HNL-a. Domaćine je u vodstvo doveo Jurica Pršir iz jedanaesterca u 28. minuti, ali samo dvije minute kasnije za goste iz Koprivnice izjednačio je Dominik Martinović.

Utakmica je dobila dramatičan rasplet u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je za pobjedu Gorice zabio Martin Šlogar. Gorica je fotografijom na društvenim mrežama otkrila kako su je s tribine bodrila njena čak četiri bivša trenera. To su Sergej Jakirović, Željko Sopić, Igor Angelovski i Ivan Prelec.

Jakirović, Sopić i Angelovski su u Velikoj Gorici bili treneri prve ekipe dok je Ivan Prelec bio prvi pomoćnik Deanu Klafuriću. Jakirovića i Sopića veže i to što su obojica vodila Dinamo i Rijeku. Sopić je u Dinamu nakratko vršio dužnost glavnog trenera nakon odlaska pokojnog Cice Kranjčara.