Dva nevjerojatna promašaja Reala u istoj akciji. Poslušajte reakciju komentatora

Screenshot: Arena Sport

REAL MADRID u ovim trenucima igra utakmicu 3. kola Lige prvaka. Na Santiago Bernabeuu protivnik mu je Borussia Dortmund, a rezultat je nakon prvih 45 minuta bio 0:2 za njemačku momčad. Nijemci su bili bolji tijekom cijelog prvog dijela, ali su poluvrijeme dočekali bez primljenog gola samo zato što su imali jako puno sreće.

Naime, Real je u 37. minuti imao dvije nevjerojatne šanse u istoj akciji, ali njegovi nogometaši su u oba slučaja s male udaljenosti tresli gredu. Prvo je loptu na desetak metara od gola gostiju sjajno primio Rodrygo te iz okreta opalio po golu i pogodio prečku, a onda se lopta odbila do Bellinghama koji je, čak i s manje udaljenosti, ponovno pogodio okvir gola.

Nakon toga je udarcem izvan kaznenog prostora pokušao Kylian Mbappe, ali Gregor Kobel je obranio i tako prekinuo akciju Reala. "Nema gola! Dvije prečke u istom napadu, nevjerojatna šansa za Real! Mbappe... Kobel brani! Nevjerojatan napad Reala!" vikao je komentator tijekom akcije.