Mbappe nakon ligaškog debija za Real poklonio dres jednom od najvećih sportaša ikada

AKTUALNI prvak Španjolske i Europe Real Madrid remizirao je na gostovanju kod Mallorce u prvom ovosezonskom kolu La Lige rezultatom 1:1. Real je u vodstvo u 13. minuti doveo Rodrygo na asistenciju brazilskog sunarodnjaka Vinicius Juniora. Bod Mallorci je golom u 53. minuti donio kosovski napadač Vedat Muriqi.

Real je utakmicu završio s desetoricom igrača jer je u sedmoj minuti sudačke nadoknade direktni crveni karton dobio francuski lijevi bek Ferland Mendy. Isključen je zbog vrlo grubog starta direktno na gležanj suparnika. Zvijezda španjolskog nogometnog velikana Real Madrida Francuz Kylian Mbappe upisao je ligaški debi i nakon utakmice poklonio je svoj dres legendarnom španjolskom tenisaču Rafaelu Nadalu.

Na tribinama stadiona Son Moix bio je i legendarni španjolski tenisač koji je veliki Realov navijač. Nadal se nakon utakmice spustio do svlačionice gdje mu je Mbappe poklonio svoj dres. Sjajni francuski napadač je ovoga ljeta preselio iz PSG-a u Real Madrid.