Golčina za preokret oduševila komentatora za Twitteru. Pogledajte njegovu reakciju

NOGOMETAŠI Aston Ville su u utakmici 4. kola engleskog prvenstva na svom terenu svladali Everton 3:2, uz pobjednički gol koji je postigao Jhon Duran u 76. minuti. Everton je imao prednost od dva gola razlike nakon što je poveo golovima Dwighta McNeila (16. minuta) i Dominica Calvert-Lewina (27.), prije no što je došlo do preokreta.

Prvo je Ollie Watkins postigao dva gola (36., 58.), a onda je Duran prekrasnim golom iz 76. minute kompletirao preokret. Jedan od najljepših golova ove sezone u Premier ligi komentirao je u tim trenucima i na proflu Aston Villa Statto, koji na X-u prati 50 tisuća ljudi.

Gol, koji možete vidjeti u sažetku utakmice na 11:30 minuta u videu OVDJE, u potpunosti je iznenadio komentatora koji je vidjevši što se sprema u prijenosu govorio Duranu da ne puca iz pozicije na kojoj se nalazi. Nekoliko sekundi kasnije, uz oduševljenje i stolac bačen u zid promijenio je mišljenje.