LIGE PETICE

Golman Arsenala teško ozlijedio koljeno, njegovi krici odjekivali su stadionom

VRATAR Arsenala Bernd Leno pretrpio je tešku ozljedu koljena na današnjoj utakmici Premiershipa kod Brightona.

Njemački golman je nakon duela s domaćim napadačem Nealom Maupayem krivo doskočio na desno koljeno i ostao ležati u bolovima. S obzirom na to da nije bilo gledatelja, Lenovi krici odjeknuli su stadionom Falmer.

Zamijenio ga je Emiliano Martinez.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Arsenal izgubio dvaput u tri dana

Arsenal je doživio drugi poraz zaredom. Nakon što je kod Manchester Cityja stradao 3:0, Brighton ga je danas dobio 2:1.

Topnici su poveli pogotkom Pepea u 68. minuti, ali domaći su preokrenuli golovima Dunka u 75. i dotičnog Maupaya u 95. minuti.

Arsenal je nakon 30 kola na desetom mjestu s 40 bodova i gol-razlikom 41:41, dok je Brighton 15. s 32 boda.