VIDEO Hoffenheim u 12. minuti vodio 3:0 pa u ludoj utakmici ostao bez bodova

WERDER je u nevjerojatnoj utakmici 5. kola Bundeslige pobijedio Hoffenheim u gostima 4:3 i došao do druge pobjede u zadnja tri kola. Hoffenheim, u čijem sastavu zbog bolesti nije bilo Andreja Kramarića, vodio je 3:0 nakon samo 12 minuta. Marius Bulter je šokirao goste golovima u 5. i 8. minuti, a činilo se da ih je Adam Hlozek u 12. potpuno nokautirao.

No, sve se okrenulo šest minuta kasnije, kad je Nsoki dobio izravni crveni karton i Hoffenheim je ostao s desetoricom. Werder je to znao iskoristiti i već u 21. Julian Malatini je smanjio na 3:1, a onda je na scenu stupio Jens Stage, koji je golovima u 26. i 39. minuti izjednačio na 3:3, da bi u 49. minuti hat-trickom donio Werderu veliki preokret. Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Hoffenheim je ovim porazom ostao na samo tri boda i nalazi se na 16. mjestu, a Werder je pobjedom pobjegao s dna tablice i skočio na 12. mjesto. Hoffenheim u sljedećem kolu gostuje kod Stuttgarta, a Werder dočekuje Freiburg.