Hrvatski klub debitirao u rukometnoj Europskoj ligi. Velikan ga je pobijedio s +17

RUKOMETAŠI Sesveta debitirali su u Europskoj ligi, drugom najjačem klupskom natjecanju, teškim porazom 42:25 kod Flensburga. Jasno, njemački velikan bio je ogroman favorit te bi sve osim njegove pobjede u ovoj utakmici bilo senzacija nad senzacijama.

Momčad koju vodi Igor Vori pružila je dobar otpor u prvih 30 minuta, nakon kojih je bila u zaostatku od 21:17. Ipak, u drugom poluvremenu je Flensburg opet zabio 21 pogodak, a Sesvete su ovaj put odgovorile samo s osam, što je rezultiralo porazom od 17 razlike.

August Baskar Pedersen predvodio je Flensburg s deset postignutih golova. Kod Sesveta su se po pet puta u strijelce upisali Davor Gavrić i Patrik Hršak.