Klub Valdasa Dambrauskasa deklasirao protivnika na startu Konferencijske lige

U UTAKMICI prvog kola Konferencijske lige Omonia iz Nikozije je na svom terenu rezultatom 4:0 bila bolja od Vikingura iz Reykjavika 4:0. Ekipa Valdasa Dambrauskasa tako je osvojila tri boda u prvoj utakmici bivšeg trenera Hajduka u nekom europskom natjecanju u njegovoj karijeri nakon razdoblja u bugarskom Ludogorecu.

Prvi gol na susretu postigao je Senou Coulibaly u 51. minuti, a pobjedu Omonije u posljednjih desetak minuta potvrdili su Saidou Alioum Moubarak s jednim te Andronikos Kakoullis s dva pogotka. U sljedećem kolu Omonia gostuje kod škotskog Heartsa.

Bila je ovo prva utakmica ciparskog kluba nakon što je za njega potpisao bivši igrač Manchester Cityja i crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić, ali tridesetčetverogodišnji napadač nije se našao u zapisniku.