Kohorta sačekala autobus Osijeka na benzinskoj. Žestoko su porazgovarali s igračima

LOKOMOTIVA je u polufinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. U četvrtfinalu je pobijedila Osijek 1:0, a gol za pobjedu je zabio Robert Mudražija u 51. minuti. Osijek je od 61. minute imao igrača više nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Jon Mersinaj, ali nije uspio izjednačiti.

Nekoliko je puta sjajno spasio gol Lokomotive danas odlični Zvonimir Šubarić, a golman Lokomotive je u 86. minuti obranio i penal Mierezu, a u zadnjim sekundama i zicer Matkoviću. Navijači su nakon ove utakmice bili jako nezadovoljni, do mjere da su presreli autobus kluba na autocesti.

Pričekali su bus s igračima na jednoj benzinskoj te tamo iskoristili šansu da im kažu sve što misle o tome kako su igrali u današnjoj utakmici. Članovi Kohorte treneru i igračima poručili su da očekuju bolje igre u nastavku prvenstva, a onda je došla policija i rastjerala navijače.