Lazio nanio Torinu prvi poraz ove sezone

TORINO je u nedjelju u šestom kolu talijanskog prvenstva doživio prvi poraz ove sezone, bolji od njih je s 3:2 bio gostujući Lazio. Lazio je slavio s 3:2, a prvo mjesto na ljestvici je zauzeo Juventus, dok je Torino pao na četvrtu poziciju. Torino je četvrti s jedanaest bodova, a Lazio šesti s deset bodova.

Protiv Lazija momčad koju od ove sezone vodi Paolo Vanoli nije pronašla rješenje, primivši prvi gol u 8. minuti, koji je zabio Matteo Guendouzi. Boulaye Dia povećao je vodstvo u 60. minuti, a onda je sedam minuta kasnije Ché Adamas smanjio na 1:2 za Torino.

Tijjani Noslin je u 89. minuti zabio treći gol za Lazio, a Torino je svoj drugi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi zahvaljujući Saúlu Cocu. Za Torino je hrvatski nogometaš Borna Sosa odigrao do 46. minute, a Nikola Vlašić je ušao u igru u 63. minuti kao zamjena za Sanabriju.