Podjela bodova u Krančevićevoj: Cibalia povela, Zagreb ekspresno izjednačio

U PRVOJ utakmici 15. kola HNL-a Zagreb i Cibalia su na stadionu u Kranjčevićevoj pred stotinjak gledatelja podijelili bodove - završilo je 1:1.

Obje momčadi žustro su ušle u utakmicu, a Pjesnici su bili kudikamo konkretniji. Prijetili su Matkoviću, bili dominantniji, ali obrana Cibalije odbijala je sve njihove nalete.

Vinkovčani su prvih 45 minuta završili bez udarca prema golu Zagreba, ali sredinom drugog dijela stigli su nadomak pobjede. Vlatko Šimunac svladao je Igora Vidakovića za vodstvo gostiju, koje su ispustili devet minuta kasnije.

Sven Dedić progurao je loptu kroz noge vrataru Matkoviću, natrčao je Ante Mitrović i pogodio za izjednačenje.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a njime su daleko zadovoljniji gosti, koji su, kao što su i najavljivali, zadržali sedmu poziciju na ljestvici.