Lopta pola metra iza crte, a sudac nije priznao gol

NEVJEROJATAN propust napravili su suci na današnjoj utakmici 12. kola japanske lige između Urawe i Shonana.

Krajem prvog poluvremena, pri rezultatu 2:0 za domaće, gosti su zabili potpuno regularan gol koji suci nisu priznali. Igrač Shonana pucao je s ruba kaznenog prostora, a lopta se od desne stative odbila u suprotnu malu mrežicu. Udarila je u golmanovu bočicu u golu i odbila se nazad u teren.

Gosti su slavili gol, a razočarani domaći golman je primio loptu i ljutito je bacio prema centru. No sudac nije pokazao na centar nego je pustio da se igra nastavi pa su domaćini krenuli u kontru tri na jedan, dok su gostujući igrači naganjali suca i tražili da prizna gol. Nasreću po njih, igrači Urawe upropastili su čistu šansu i na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 2:0.

Pravda je na kraju ipak zadovoljena jer je Shonan u 47. minuti smanjio, u 79. izjednačio, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio za veliki preokret i pobjedu 3:2.