Ludnica na Marakani: Šest golova, dva crvena, penal Ibaneza i ispadanje Zvezde iz Lige prvaka

Screenshot (Youtube)

LUDU utakmicu odigrali su Crvena Zvezda i Ludogorec koji je srpskog prvaka izbacio s ukupnih 6:4.

Prva utakmica u Bugarskoj završila je 2:2, a Ludogorec je u uzvratu slavio sa 4:2 nakon produžetaka iako je od 17. minute gubio nakon što je Donald matirao Stojanova.

Preokret su kreirali Cafu, sjajnim golom nakon prodora, te Wanderson na asistenciju Marcelinha. Velika uzbuđenja dogodila su se u posljednjim trenucima prvog dijela jer je igrač Ludogoreca Plastun dobio dva žuta kartona u dvije minute, ali mu je na drugoj strani odgovorio Kanga koji je zbog guranja suparnika na poluvremenu zaradio izravni crveni karton.

Ipak, Zvezda je golom bivšeg Dinamovca Ibaneza iz jedanaesterca izborila produžetke, ali je srpskog prvaka tamo slomio Wanderson s još dva gola, no ponovno je Marcelinho odigrao veliku ulogu s asistencijom za treći gol i udarcem kod četvrtog gola.

Zvezda ide u play-off Europske lige, a Ludogorec je osigurao europsku jesen i play-off Lige prvaka.