dinamo u europi

Ludogorec razbio Irce u prvoj utakmici, a u 3. pretkolu bi mogao igrati s Dinamom

PROĐE li makedonski Shkupi, Dinamo će u 3. pretkolu Lige prvaka igrati protiv pobjednika susreta Ludogorec - Shamrock Rovers. Bugarski prvak je u prvoj utakmici 2. pretkola LP-a rutinski pobijedio Irce 3:0 golovima Sotirioua u 26. i 35. te Igora Thiaga u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Bugari su dominirali i imali 16 udaraca na gol, a potvrdu prolaska tražit će sljedeće srijede u Irskoj. Prva utakmica 3. pretkola igrat će se u Bugarskoj 2. ili 3. kolovoza, a uzvrat će se igrati tjedan dana kasnije na Maksimiru. Dinamo i Ludogorec igrali su 2. pretkolu LP-a 2012. godine. Nakon 1:1 u Bugarskoj, Dinamo je u uzvratu pobijedio 3:2 golom Domagoja Vide u osmoj minuti sudačke nadoknade.