Marca dala Modriću jednu od najvećih ocjena: "I s 39 godina je neizostavan u momčadi"

LUKA MODRIĆ (39) odigrao je 71 minutu u pobjedi Reala nad Borussijom Dortmund u trećem kolu Lige prvaka. Dortmund je na poluvremenu imao prednost od 2:0, ali Madriđani su pred svojim navijačima kreirali veliki preokret u nastavku. Junak je s tri pogotka bio Vinicius Junior.

Španjolska Marca je Modrića za izvedbu u ovoj utakmici nagradila ocjenom 7, a više od njega dobili su samo Vinicius (10), Jude Bellingham (9) i Kylian Mbappe (8). Jednaku ocjenu kao Modrić dobili su Thibaut Courtois, Lucas Vazquez, Federico Valverde i Rodrygo.

Grafike: Sofascore

Marca: Hrvat je s 39 godina neizostavan

Za prvo poluvrijeme Modrić je dobio ocjenu 5 te Marca nije imala puno komentara na njegovu igru u tom periodu. "Nekoliko prvih minuta utakmice u mirnom ritmu pogodovalo je Hrvatu, koji je najstariji igrač u bijelom dresu", napisali su.

Ipak, o drugom dijelu kažu: "Hrvat je s 39 godina neizostavan u ovoj momčadi. Dobra igra Modrića, napustio je teren u 71. minuti, a ušao je Camavinga. Još jedan dobar dan za Modrića, koji je vrlo važan u ovoj momčadi.