Milan i dalje bez pobjede u Serie A, Lukaku zabio u debiju za Napoli

MILAN je u trećem kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2:2 na gostovanju kod Lazija u Rimu, pa je još uvijek bez pobjede ove sezone. Milan je poveo golom Strahinje Pavlovića u osmoj minuti. Lazio je preokrenuo preko Tatyja Castellanosa i Boulayea Dije, koji su zabili u 62. i 66. minuti, da bi Rafael Leao u 72. izjednačio i donio bod Milanu.

Milan ima dva boda i nalazi 14. ljestvice Serie A, dok je Lazio šesti s četiri boda.

Lukaku zabio u debiju za Napoli

Napoli je u istom terminu s dva gola u sudačkoj nadoknadi uspio na svom terenu savladati Parmu s 2:1. Gosti su poveli iz kaznenog udarca koji je realizirao Ange-Yoan Bonny u 19. minuti. Parma, povratnik u Serie A, od 76. minute igrala je s igračem manje nakon isključujućeg, drugog žutog kartona Ziona Suzukija.

Romelu Lukaku, novi napadač Napolija koji je stigao iz Chelseaja, izjednačio je u 92. minuti, a za preokret je pogodio Frank Anguissa u 96. minuti. Četvrti Napoli sada ima šest bodova, kao i treći Juventus koji ima susret manje, dok je Parma deveta s četiri boda. Na vrhu su Inter i Torino sa po sedam bodova.