Milan stigao do treće pobjede u nizu. Rebić najbolje ocijenjen igrač poraženog Leccea

MILAN je u šestom kolu Serie A s uvjerljivih 3:0 svladao Lecce i tako stigao do treće pobjede u nizu. Momčad Paula Fonsece tako je i privremeno zasjela na vrh ljestvice, no teško da će ondje ostati jer sve druge ekipe tek moraju odigrati svoje utakmice šestog kola.

Nogometaši Milana sva tri gola zabili su u prvom poluvremenu i to u razmaku od pet minuta. Prvo je Alvaro Morata u 38. glavom zatresao mrežu na ubačaj Thea Hernandeza, da bi se tri minute poslije i sam Hernandez upisao u strijelce na asistenciju Rafaela Leaa. Konačnih 3:0 postavio je Christian Pulišić u 43. minuti, kada je pokupio jedan odbijanac u šesnaestercu Leccea.

Dodajmo da je kod Milana u 80. minuti izravni crveni karton dobio 18-godišnji Davide Bartesaghi. Za Lecce je do 73. minute igrao Ante Rebić te je s ocjenom 7.2 prema Sofascoreu bio najbolji u poraženoj momčadi.

Grafika: Sofascore