Na utakmici Lige prvaka pojavio se Michael Jordan. Svi oko njega izvadili su mobitel

UTAKMICU Monaco - Barcelona (2:1) uživo je iz lože stadiona u Kneževini pratio Michael Jordan. Za mnoge najbolji košarkaš svih vremena, legenda Chicago Bullsa i šesterostruki prvak NBA lige, nije pobjegao niti kamerama na stadionu, a to nikako nije mogao napraviti kamerama na mobitelima ljudi kojima je bio okružen.

Ključan trenutak utakmice dogodio se na njenom startu, već u 11. minuti kada je pogriješio Barcelonin golman Marc-Andre ter Stegen, a u nastavku akcije isključen bio Eric Garcia. Monacu je trebalo samo pet minuta da iskoristi brojčanu prednost i zabije preko Maghnesa Akliouchea.

Barcina tinejdžerska zvijezda Lamine Yamal izjednačio je u 28., a pobjedu domaćinima pred mnogobrojnom publikom i Jordanom osigurao je George Ilenikhena u 71. minuti.