Navijači Dinama na Fejsu napadaju Bišćana, svi mu zamjeraju istu stvar

DINAMO je u neviđenoj drami ispao iz Lige prvaka. Nakon poraza od 1:2 u prvoj utakmici, aktualni hrvatski prvak je u Ateni remizirao s grčkim AEK-om rezultatom 2:2 i tako ispao s ukupnih 4:3. Dinamo je do 92. minute vodio s 2:0 i išao je prema play-offu Lige prvaka, ali AEK je sve preokrenuo s dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Gol vrijedan prolaza zabio je Domagoj Vida u 99. minuti i to tako što je prvi natrčao na odbijanac nakon što je Dominik Livaković obranio jedanaesterac. Trener Dinama Igor Bišćan prvu izmjenu napravio je tek u 85. minuti, a zbog toga je sada meta bijesnih komentara navijača Dinama na Facebooku. Ovo su komentari s najviše lajkova na Dinamovom službenom profilu:

"Bišćan još jednom dokazao da je klasa! 100 minuta, 1 zamjena. Bravo!"

"Van i Bišćan i uprava kluba."

"Bravo Bišćanu, popišam ti se na tu trenersku licencu!"

"Svaka čast treneru, jedna zamjena u 100 minuta."

"88 minuta i prva izmjena. Kvaliteta od trenera."

"Bišćan van zajedno sa Šimićem. Bjelica za trenera i novi sportski direktor."

Drama u Ateni. U posljednjim minutama AEK postiže dva pogotka i utakmica završava rezultatom 2:2 ⚽️ Ovim rezultatom plavi nažalost završavaju svoj put u Ligi prvaka 😔 Glavu gore dečki! 💙

Objavljuje GNK Dinamo ZagrebSubota, 19. kolovoza 2023.