Navijaču Hajduka topovski udar eksplodirao u ruci

HAJDUK je rezultatom 4:1 pobijedio Goricu na Poljudu u utakmici sedmoga kola SuperSport HNL-a. Tijekom drugog poluvremena na sjevernoj tribini splitskog stadiona jednom navijaču u ruci je eksplodirao topovski udar. Prema našim informacijama, teško mu je nastradao prst. U pitanju je jedno od pirotehničkih sredstava koje navijači, uz baklje, često koriste na utakmicama.

Hajduk okrenuo rezultat

Velikogoričani su poveli autogol Dominika Prpića u petoj minuti, a već šest minuta kasnije poravnao je 16-godišnji Bruno Durdov. Do kraja prvog poluvremena više nije bilo golova, no domaća momčad trenera Gennara Gattusa okrenula je u nastavku jer je Durdov zabio svoj drugi gol, a po jedan su dodali Marko Livaja i Niko Sigur.

Splićani su ovom pobjedom, barem privremeno, preuzeli prvo mjesto u hrvatskom prvenstvu. Imaju 17 bodova, tri više od druge Rijeke koja će u nedjelju u 20 sati igrati protiv Šibenika na Rujevici. Dinamo je treći s 13 bodova.