Ogroman kiks Gvardiola. Pogledajte kako je zaplivao protiv Chelseaja

Screenshot: X

CHELSEA i Manchester City su na Stamford Bridgeu odigrali derbi utakmicu 12. kola engleske Premier lige, a rezultat je i potvrdio epitet takvog susreta. Završilo je 4:4. Već nakon prvih 45 minuta je rezultat bio na pola puta do ukupnog, svako poluvrijeme je, dakle, ponudilo golijadu. City je poveo golom Erlinga Haalanda s bijele točke u 25. minuti, a onda uslijedio preokret Chelseaja. Do kraja prvog dijela je jednom zabio i City, Manuel Akanji je postigao gol za 2:2.

Prvo je Thiago Silva u 29. minuti izjednačio na asistenciju Connora Gallaghera, a onda je u 37. minuti za preokret pogodio Raheem Sterling, kojeg je u šansu gurnuo Reece James. Kod ovog pogotka je presudnu ulogu, ali na loš način, imao hrvatski stoper Joško Gvardiol.

Naime, branič Cityja je mogao spriječiti ovaj pogodak da je bolje reagirao u duelu s Jamesom, ali je zaplivao pa ga je James prošao i ubacio za Sterlinga, koji je onda samo pospremio loptu u praznu mrežu. Kiks pogledajte OVDJE.