Osijekov trener: Nismo zaslužili poraz od Dinama

DINAMO je pobijedio Osijek 1:2 u utakmici drugog kola SuperSport HNL-a na Opus Areni. Domaćini su poveli golom Pedra Lime u 11. minuti, dok su gosti poravnali golom Arbera Hoxhe u 21 minuti. Junak je bio Stefan Ristovski, koji je u 95. minuti zabio za preokret i pobjedu.

Dinamo je tako sezonu otvorio s dvije pobjede, a Osijek s dva poraza. Federico Coppitelli, trener Osijeka, komentirao je utakmicu: "Imali smo prilike koje nismo iskoristili. Nije lako zamijeniti igrača kao što je Mierez, ali publika je to prepoznala. Kao i trud koji smo uložili. Mislim da nismo zaslužili poraz."

Osijek u četvrtak čeka još jedna teška utakmica, uzvrat trećeg pretkola Konferencijske lige u Azerbajdžanu kod Zire, nakon što je Osijek u prvoj utakmici na svom terenu i ovdje upropastio dobar rezultat golom primljenim u sudačkoj nadoknadi.