Pajač sudio korner za Hajduk. Krovinović priznao da je ipak on zadnji dirao loptu

NAKON bolnog ispadanja iz Europe protiv Ružomberoka Hajduk ponovno igra pred svojim navijačima na Poljudu. Bijeli se sada mogu u potpunosti fokusirati na obaveze u SuperSport HNL-u, gdje im je u sklopu trećeg kola u goste došao Varaždin. Hajduk iz prva dva kola ima četiri, a Varaždin dva boda.

Na poluvremenu Varaždin vodi 1:0, a osim gola Mitrovskog iz osme minute, najzanimljiviji trenutak prvog dijela bio je fair-play potez Filipa Krovinovića iz pete minute sudačke nadoknade. Dok je njegova ekipa napadala i tražila izjednačujući gol prije poluvremena, Krovinović je pokazao igračku veličinu.

Naime, tijekom posljednjeg napada Hajduka u prvom dijelu Krovinović je bio u skoku sa stoperom Ivanom Nekićem te je zadnji dirao loptu prije nego što je izašla iz igre. Igor Pajač to nije vidio, pa je dosudio korner za Hajduk, misleći da je Nekić izbacio loptu. Krovinović je došao do Pajača i priznao da nije bilo tako te je lopta predana Zeleniki da je ispuca, a ubrzo je suđen i kraj prvog dijela.