Petković: Drago mi je da dobivam sve više minuta i da ću ih nastaviti dobivati

HRVATSKA je pobijedila na gostovanju Armeniju 0:1 u četvrtoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. Jedini pogodak zabio je Andrej Kramarić u 14. minuti. Hrvatska je tako zasjela na prvo mjesto skupine D s 10 bodova, koliko ima i Turska, s tim da Turci imaju utakmicu više.

"Najbitnija su ta tri boda, sigurno da teška utakmica, ali imali smo ne pamtim koliko prilika da ranije zatvorimo utakmicu. Mislim da smo zaslužili i više od 1:0'', rekao je Petković pa dodao: ''Možda smo morali biti odlučniji, malo koncentriraniji u završnici. I ovaj tip nogometa kojeg igra naš protivnik je jako fizički težak, možda malo teže noge, manjak koncentracije… Zadovoljan sam sobom, pogoci i asistencije su dio igre i želim doprinijeti, drago mi je da dobivam sve više minuta i da ću ih nastaviti dobivati.''