Pogledajte brutalan nokaut u UFC-u. Pereira opet obranio naslov poluteške kategorije

Screenshot: Sportklub

ALEX PEREIRA (36) nokautirao je Jirija Prochazku (31) u borbi za titulu u poluteškoj kategoriji na priredbi UFC 303 održanoj u Nevadi. Pereira je na kraju prve runde lijevim krošeom srušio češkog borca. Da nije bilo zvona koje je označilo kraj runde, Prochazka bi možda već u tom trenutku izgubio.

Pokazalo se da je poraz odgodio samo za par minuta. Brazilski MMA borac lijevim high kickom pogodio je Prochazku u drugoj rundi i na podu udarcima u glavu završio meč. Sudac je prekinuo borbu i Pereira je došao do druge pobjede nad Čehom, odnosno 12. ukupne, pri čemu ima i dva poraza. Prochazka je na omjeru 30-5-1. Snimku nokauta pogledajte OVDJE.

Pereira je tako ponovno obranio naslov prvaka poluteške kategorije nakon što je u travnju 1:45 minuta nokautirao Amerikanca Jamahala Hilla (33).