Pogledajte golčine kojima je Pjaca riješio Osijek

MARKO PJACA (28) postigao je dva pogotka Rijeke protiv Osijeka (2:1) u osmom kolu SuperSport HNL-a. Pjaca se atraktivnim okretom u 48. minuti riješio osječkog čuvara, a zatim puknuo s više od 20 metara i fantastično pogodio u donji lijevi kut golmana Marka Malenice.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

Bio je ovo Pjacin povratnički gol u hrvatskom prvenstvu, prvi nakon 2016. godine, kada je napustio Dinamo i u transferu vrijednom 29.4 milijuna eura otišao u Juventus. No, krilni napadač na tome nije stao. U 55. minuti sjurio se na osječki gol, nanizao suparničke igrače i nevjerojatno pogodio suprotni kut za 2:0.

Pjaca je žestoko proslavio oba pogotka, a riječki trener Željko Sopić u 62. minuti izvadio ga je iz igre. Dobio je ovacije ispunjene Rujevice.