Pogledajte kako je hrvatski reprezentativac čudesnom obranom spasio pobjedu

NOGOMETAŠI Augsburga ostvarili su premijernu pobjedu u novoj sezoni Bundeslige, u domaćem ogledu trećeg kola pobijedili su novog prvoligaša St. Pauli s 3:1.

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu. Wolf, ovoljetno pojačanje Augsburga iz dortmundske Borussije, postigao je prvi pogodak u 47. minuti, dok je Tietz u 66. povećao na 2:0. U 74. minuti je strijelac za goste bio Boukhaifa, što je bio premijerni pogodak kluba iz Hamburga u novoj sezoni, ali premalo da se izbjegne poraz. Mogao je St. Pauli do izjednačenja u 85. minuti, ali vrata Augsburga čudesnom obranom spasio je hrvatski reprezentativac Nediljko Labrović. Video možete pogledati na OVOM linku.

U 96. minuti je Kadabayi postigao novi gol za domaći sastav i postavio konačnih 3:1. Asistent je za posljednji gol bio hrvatski igrač Kristijan Jakić. Prvu pobjedu Augsburga tako su proslavili i hrvatski nogometaši, vratar Nediljko Labrović i Jakić, koji su odigrali cijelu utakmicu za domaćina.