Pogledajte kako je Torcida pozdravila igrače Hajduka nakon pobjede protiv Slavena

HAJDUK je u prvom kolu SuperSport HNL-a na Poljudu uz dosta muke pobijedio Slaven 2:1. Domaćini su poveli golom Marka Livaje iz penala u 18. minuti, na 2:0 je povisio Sanyang Bamba u 37. minuti, a strijelac za goste bio je Matej Šakota u nadoknadi prvog poluvremena.

Torcida, navijačka skupina splitskog kluba, tradicionalno je nakon susreta pozdravila momčad trenera Gennara Gattusa. Talijanski stručnjak, bivši fantastični vezni igrač, posebno im je zapljeskao. Snimku Torcidina pozdrava pogledajte OVDJE.

Hajduk u četvrtak u 18:30 gostuje u Slovačkoj kod Ružomberoka u sklopu trećeg pretkola Konferencijske lige. Tri dana kasnije igrat će protiv Lokomotive na gostovanju u drugom kolu SHNL-a, a potom mu 15. kolovoza slijedi uzvrat protiv Ružomberoka na Poljudu.