Pogledajte kako su mladi dinamovci u dvije minute preokrenuli protiv Salzburga

JUNIORI Dinama pobijedili su 2:1 Salzburg u Zagrebu u četvrtom kolu Lige prvaka mladih. Golove su za modru momčad postigli Fran Topić i Maro Katinić. Bila je to druga pobjeda Dinamove mlade momčadi u ovogodišnjem izdanju. U prvom je kolu bila bolja od Chelseaja.

Utakmica nije krenula dobro za domaću momčad. Havel je pogodio za vodstvo Salzburga u 19. minuti te je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 0:1. No Dinamo se probudio u nastavku te je u samo dvije minute stigao do preokreta. Najprije je u 65. minuti pogodio Maro Katinić. Brkljača je odlično ubacio na peterac iz slobodnog udarca, a ondje je Katinić glavom skrenuo loptu u gol za 1:1. Nisu se gosti ni snašli, a već je bilo 2:1 za Dinamo.

Čim je Salzburg krenuo s centra, Dinamo je uzeo loptu. Ona je došla do Frana Topića, koji je u šesnaestercu sa sebe otresao dva igrača Salzburga i onda strašnim udarcem pogodio suprotne rašlje za 2:1.