Pogledajte reakciju hrvatskog komentatora kad je Italija zabila u 98. minuti

Screenshot: HRT

HRVATSKA i Italija odigrale su 1:1 u trećem kolu skupine B Europskog prvenstva. Pogodak za vodstvo Hrvatske postigao je Luka Modrić u 54. minuti, i to nakon što mu je nepunu minutu ranije Gianluigi Donnarumma obranio kazneni udarac. Talijani su do boda došli u 98. minuti golom Mattije Zaccagnija.

Španjolska je u istom terminu pobijedila Albaniju (1:0) i tako osvojila skupinu s maksimalnih devet bodova. Italija je druga s četiri boda te ide direktno u osminu finala, a Hrvatska je treća s dva boda te ima minimalne šanse s takvim uspjehom biti jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe koje će također ići u nokaut-fazu.

HRT objavio snimku reakcije komentatora Marka Šapita

HRT je nakon susreta Hrvatske i Italije objavio reakcije komentatora Marka Šapita nakon Modrićeva i Zaccagnijeva gola. Šapit se veselio prilikom Modrićeva gola, dok se nakon Zaccagnijeve realizacije uhvatio za glavu, a zatim na par sekundi ostao bez riječi. Šapitove reakcije pogledajte OVDJE.