Reakcija Mourinha na Onanine obrane ekspresno je postala viralni hit. Pogledajte je

Screenshot: X

FENERBAHČE od 21 sat dočekuje Manchester United u utakmici trećeg kola Europa lige. Na poluvremenu utakmice rezultat je bio 1:0 za gostujuću momčad, a pogodak za United postigao je Christian Eriksen. Danski veznjak bio je precizan u 15. minuti susreta.

Ipak, glavna priča prvog dijela je događaj iz 37. minute. Radi se o dvije čudesne obrane Andrea Onane nakon kornera Fenerbahčea. Vratar Uniteda je dva puta fantastično reagirao i izvukao lopte koje su ušle u okvir gola, a svojim potezima oduševio je i Josea Mourinha, trenera Fenerbahčea. Obrane pogledajte OVDJE.

Portugalac nije mogao vjerovati da je Onana zaustavio njegove igrače u pokušaju da postignu gol, a njegovu reakciju ulovila je i kamera prijenosa. Vrlo brzo je Mourinho upravo zbog toga postao viralan na društvenim mrežama.