Ristovski o terenu nakon pobjede: Ovo je ispod razine profesionalnog nogometa

DINAMO je u devetom kolu SuperSport HNL-a na gostovanju pobijedio Varaždin 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Juan Cordoba. Momčad trenera Nenada Bjelice nakon prve četvrtine prvenstva ima 19 bodova, kao i Rijeka, dok je Hajduk vodeći s dva boda više. Branič Dinama Stefan Ristovski nakon susreta u Varaždinu dao je izjavu za službenu stranicu kluba.

Jako važna tri boda za Dinamo

Ja bih rekao šest bodova s obzirom na to kakvi su bili uvjeti. Stvarno, ovo je ispod svake razine profesionalnog nogometa. Mislim da ne bih previše pričao o tim uvjetima. Drago mi je da smo dobili i to je najvažnije danas.

Teren je uvjetovao puno toga. Nismo mogli primijeniti kombinatornu igru kojoj težimo, ali pokazali smo karakter nakon utakmice s Monacom u srijedu.

Dobro ste rekli. Nakon izuzetno teških 90 minuta u srijedu protiv teškog protivnika kakav je Monaco, doći na ovakav teren i prilagoditi se, pokazati ovakav karakter, meni je to fascinantno, čestitam cijeloj svlačionici.

Tri boda su velik vjetar u leđa. Slijedi pauza od dva tjedna. Trener će imati vremena upoznati se s vama.

Dobro je došla pauza. Sretno onima koji idu u reprezentacije. Moramo se odmoriti što prije i krećemo ispočetka.