Spalletti nakon pobjede protiv Francuske: Ponovo smo otkrili fenomenalnog igrača

ITALIJA je preokretom pobijedila Francusku 1:3 na stadionu Park prinčeva u Parizu u prvom kolu skupine 2 najvišeg ranga Lige nacija. Bradley Barcola bio je strijelac za domaći sastav, dok su za goste pogodili Federico Dimarco, Davide Frattesi i Giacomo Raspadori. Utakmicu je komentirao talijanski izbornik Luciano Spalletti.

"Dimarcov gol je bio ključan jer smo brzo odgovorili na gol Francuske. Važno nam je biti momčad, uvijek možemo nešto poboljšati u igri. Utakmica je bila vrlo intenzivna, svaka mala situacija mogla je stvoriti ludilo. Tu odlučuje mentalna snaga. Postoji strah da nešto nećeš moći ostvariti, ali mi moramo taj strah ugasiti u svojim glavama.

Tonali je bio fantastičan. Bojali smo se da neće imati 90 minuta u svojim nogama, ali u zadnjih pet minuta je sprintao i sam izašao u šansu za gol. Ponovo smo otkrili o kakvom se sjajnom igraču radi", rekao je Spalletti za RAI Sport.