Srbin od 80 milijuna eura golčinom spasio Juventus

Screenshot: Twitter

DUŠAN VLAHOVIĆ je deset minuta prije kraja spasio Juventus od domaćeg poraza protiv Bologne (1:1) u drugom kolu Serie A. Gosti su poveli golom Lewisa Fergusona u 24. minuti, a Vlahović je izjednačio u 80. minuti. Iling Junior centrirao je s lijeve strane, a Vlahović u ravnini bijele točke visoko skočio i krasnim trzajem glave pogodio u donji desni kut Skorupskog.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VLAHOVIĆEVU GOLČINU

Vlahović je tako sjajno ušao u sezonu jer je za pobjedu kod Udinesea (3:0) u prvom kolu zabio i namjestio po jedan gol. Juventus je mladog (23) napadača u siječnju prošle godine kupio od Fiorentine za 81 milijun eura. Tako ga je učinio najskupljim srpskim nogometašem u povijesti. Vlahoviću je ovaj gol 25. u 65. nastupu za Juventus. Zabio je za bod protiv Bologne, kod koje je Nikola Moro igrao do 60. minute.