Sudac sudio penal za Varaždin, igrač priznao da ga nije bilo. Dinamovci mu čestitali

DINAMO je u 13. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin 3:1 iako je na poluvremenu gubio 1:0. Gosti su poveli u 9. minuti golom Frana Brodića, ali su u 32. ostali s desetoricom nakon što je Herrera dobio drugi žuti karton. Dinamo je stiskao i na kraju je do preokreta došao zahvaljujući Petkoviću koji je ušao s klupe, u 70. zabio za 1:1, a u 82. asistirao Baturini za 2:1. U nadoknadi je Petković iz penala povisio na 3:1.

U drugom dijelu dogodio se trenutak o kojem će se najviše pričati. Riječ je o sjajnoj reakciji Matije Kolarića u 57. minuti. Pao je u duelu s Livakovićem, sudac Patrik Kolarić je dosudio penal, ali je njegov prezimenjak priznao da nije bio penal. Čestitali su mu svi, od igrača Dinama do glavnog suca. I VAR bi vjerojatno vidio da nije bio penal, ali je Kolarićev potez svakako za svaku pohvalu.