VIDEO Fenomenalna akcija Bayerna. Igrači Dinama su nemoćno gledali gol

Screenshot: Arena Sport

BAYERN i Dinamo igraju u prvom kolu Lige prvaka na Allianz Areni. Hrvatski prvak u München stiže nakon poraza 1:0 od Hajduka na Maksimiru u derbiju SuperSport HNL-a, a Bayern u ovaj meč ulazi nakon pobjede 6:1 na gostovanju kod Kiela u Bundesligi. Bayern je protiv Dinama poveo u 20. minuti kad je Harry Kane realizirao kazneni udarac. Gol pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak Bayerna je remek-djelo. Strijelac je Raphael Guerreiro. Fantastičan pogodak isprva je bio poništen zbog zaleđa, ali brzo je VAR to ispravio. Musiala je jednu visoku loptu prsima primirio za Guerreira, a on je s ruba šesnaesterca pucao silovito i neobranjivo pogodio za povećanje prednosti domaćih. Pogodak pogledajte OVDJE.

Ubrzo je Bayern postigao i treći gol. Strijelac je u 38. minuti bio Michael Olise. Kimmich je ubacio nakon brzo izvedenog kornera, a Olise je ostao nečuvan pred golom Dinama te glavom zabio za sad već jako veliku prednost Bavaraca. Gol pogledajte OVDJE.