VIDEO Gvardiol namjestio zicer Haalandu, a on promašio cijeli gol

ENGLESKI i europski prvak Manchester City pobijedio je 3:1 kod West Hama u petom kolu Premier lige. Za City je počelo loše, nakon što je James Ward-Prowse zabio nakon ubačaja Vladimira Coufala u 36. minuti. No u drugom poluvremenu momčad Pepa Guardiole došla je do nastavka stopostotnog niza u Premier ligi.

Rezultat je mogao biti povoljan za City već u prvom dijelu, ali Erling Haaland je promašio više sjajnih prilika koje su mu pripremili suigrači. U 15. minuti Jeremy Doku je lijepo proigrao Joška Gvardiola koji je precizno ubacio na drugu stativu, ali tamo je Haaland iz situacije koju obično pretvara u gol promašio cijela vrata. Kasnije je promašio još jednu priliku koju mu je pripremio Doku i do kraja utakmice ostao je najlošije ocijenjen igrač gostiju unatoč tome što je zabio gol za 3:1.