VIDEO Igor Matanović zabio prvi gol u Bundesligi

IGOR MATANOVIĆ je u 5. kolu Bundeslige zabio svoj prvi gol u tom natjecanju. Njegov Eintracht je u gostima u Kielu pobijedio Holstein 4:2, a 21-godišnji hrvatski reprezentativac je u 47. minuti vratio goste u vodstvo golom za 2:1. Omar Marmoush je ubacio iz kornera, a Matanović je glavom zabio pokraj golmana. Video pogledajte OVDJE.

Matanović je u igri bio do 68. minute, kad ga je zamijenio Mario Gotze, a prvo ime susret svakako je bio odlični Marmoush. Egipćanin je zabio vodeći gol za eintracht, a osim asistencije Matanoviću upisao je još jedan gol i još jednu asistenciju do kraja susreta.

To mu je drugi gol u sedmom nastupu za Eintracht. Prvi je upisao u kupu protiv Braunschweiga, a sad je uspio zabiti i u najvišem razredu njemačkog nogometa. Matanoviću je ovo prva sezona u Bundesligi, a prethodne dvije igrao je u drugoj ligi, u kojoj je za St. Pauli i Karlsruhe zabio 17 golova u 85 nastupa.