VIDEO Jeziva ozljeda mladog igrača Liverpoola. Počeo je teturati pa se srušio

Screenshot: Twitter

MLADI nogometaš Liverpoola Ben Doak (17) pretrpio je zabrinjavajuću ozljedu u ogledu četvrtfinala juniorske Lige prvaka protiv Sportinga, u kojem su Portugalci bili bolji 1:0. Doak se u uvodnim minutama utakmice našao u zračnom duelu s protivnikom, a nakon što je doskočio, počeo je teturati te se zatim srušio na pod.

Doaku se nekoliko minuta ukazivala pomoć i naposljetku je uspio stati na noge, ali nije mogao nastaviti igrati. Zamijenio ga je Ranel Young. Dodajmo da je jedini pogodak na utakmici postigao Rodrigo Ribeiro u 65. minuti i tako donio pobjedu Sportingu.

Doak je jedan od najvećih talenata Liverpoola te je pet puta nastupio i za seniorsku momčad. Igra na poziciji krilnog napadača. Na Anfield je došao prošle godine iz Celtica, a trenutno nastupa za U-21 reprezentaciju Škotske.